Popis produktu

Poznámka:k dispozici jsou 2 Svazky, prosím, vyberte Svazek, který chcete, budeme

poslat to podle nichž Balíček jste si vybrali !

díky

NAPÁJECÍ Adaptér má EU, AU na US UK Plug, pošleme správnou Zástrčku pro vás

dle vaší objednávky zemi.

nebo můžete zanechat vzkaz pro mě , opustit která Plug chcete, pak budeme posílat je na vás

Yongnuo YN300 III YN-300 III LED Video Světlo 3200k-5600 CRI95 Fotoaparát Osvětlení pro Video Studio

* Balíček 1 Balíček Včetně:

1 x YN300 III LED Video světlo x1

1 x Dálkový Ovladač x1

1 x Rukojeť x1

1 x CT Filtry x2

1 x Mini Základna x1

1 x Lampa, Základna x1

1 x Uživatelská Příručka x1

* Balíček 2 Balíček Včetně:

1 x YN300 III LED Video světlo x1

1 x Dálkový Ovladač x1

1 x Rukojeť x1

1 x CT Filtry x2

1 x Mini Základna x1

1 x Lampa, Základna x1

1 x Uživatelská Příručka x1

1 x Baterie NP-F550 2100mAh

1 x nabíječka pro F970 F550 F750

Specifikace:

Toto video světlo je tvořen 150 LED lampa korálky s 3200K barevná teplota a další 150 LED lampa korálky s 5600 teploty barev,které jsou vysoce kvalitní lampa korálky extra-large světelné čipy s vyšší svítivost při stejné spotřebě energie.Barevná teplota může být nastavena od 3200K-5600, jak je potřeba,s více praktické použití;

Kromě toho,že přijímá Yongnuo patentovaná LED technologie jízdy, rozhodně nezdá, vlnité, stroboskopické a další negativní jevy při fotografování;přijímá kodér digitální stmívací režim, tak video světlo lze stmívat přesné a spolehlivé;je Vybaven 8 seskupení kanálů funkce;

Kromě toho,to může dálkové ovládání prostřednictvím dálkového ovladače nebo mobilního telefonu,ovládání výstupní výkon a realizovat další funkce video světlo.

Vlastnosti:

1.Je vybaven multi-kanálové bezdrátové dálkové ovládání,které může mimo fotoaparát nastavení jasu a vypínačem, umožňuje pracovat snadněji.

2.APLIKACI lze stáhnout z oficiální webové stránky,ovládat LED video světlo přes mobilní telefon,přečtěte si aktuální svítivost a kanál LED video světlo.To může, respektive řízení 8 skupin svítivost a napájení spínač video světlo umožňuje ovládat LED video světlo podle potřeby.

3.YN300 III je tvořen 150 LED lampa korálky s 3200k barevná teplota a další 150 LED lampa korálky s 5600 teploty barev,které jsou vysoce kvalitní lampa korálky extra-large světelné čipy s vyšší svítivost při stejné spotřebě energie.Barevnou teplotu lze nastavit od 3200-5500K jako potřebné,s více praktické použití.

4.Přijímá Yongnuo patentovaná LED technologie jízdy, rozhodně nezdá, vlnité,stroboskopické a další negativní jevy při fotografování.

5.YN300 III přijímá kodér digitální stmívání, které mohou být samostatně upraveny tak, aby hrubý stmívání a jemné stmívání režimy, více pohodlné používání.

6.YN300 III přijme LED digitální displej, výkon bude více intuice.

7.Podporuje externí DC napájecí vstup,který vhodný pro vaše dlouhé natáčení(napájecí adaptér je volitelné příslušenství).

8.Nabízí dvě barevná teplota desky,vhodné pro použití v různých prostředích.

Externí Napájení

Doporučuje se používat YONGNUO napájecí adaptér s YN300 III získat trvalé služby.Při použití externího napájení, světlo pro video se zastaví napájení z baterie automaticky a nebude mít baterii nabitou.

Externí napájení rozhraní venku je pozitivní a rozhraní uvnitř je negativní.Vstupní napětí je 8V a elektrický proud je 5A.Poznámka: Pokud YN300 III vadné, když je používán s napájecím adaptérem jiných značek, YN300 III bude již nemůže být zaručena pro opravy.

Vzdálené Stmívání, Režim

Bezdrátový dálkový ovladač připojený lze nastavit svítivost a ovládání spínače YN300 III.Maximální dálkové ovládání vzdálenost je až 15 metrů

Dálkové Ovládání pomocí Mobilní APLIKACE

Výrobek podporuje mobilní telefon dálkové ovládání (podporuje Android4. 3 a bluetooth 4 0version a výše IOS7 0 a iPhone4S a výše, mobilní telefon ), APLIKACE je možné stáhnout z YONGNUO oficiální webové stránky nebo přes dimenzionální kód skenování na dárkové krabici.

Kompatibilita:

Téměř všechny SLR fotoaparáty, videokamery,stejně jako pro Canon Nikon Pentax Olympus Samsung pro Panasonic JVC a tak dále.Kromě Sony A Minolta(Je třeba hot shoe adaptér pro použití LED světla).

  • Značka: yongnuo
  • Barevná teplota: Bi-barva 3200K-5600
  • Původ: KN(Původu)
  • Certifikace: CE
  • Balíček: Ano


SKU: w11346

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy