Popis produktu

Popis:

1,8 M/26Ft Kabel pro Oculus Quest: Tento kabel umožňuje plné využití herního pole, zlepšit vaši pohyblivost pro lepší herní zážitek.Tento kabel je vhodný pro rozsáhlé hry, zvýšení herní zážitek a přinést více zábavy.

2. Čip Zesilovače: Účinně zesílit signál, kompenzovat útlum signálu, a zabránit ztrátě dat a špatný kontakt v důsledku rozšíření datového kabelu.To je efektivně využít v 8meters dlouhý kabel pro zvýšení stability přenosu dat a zrychlit nabíjení účinnost.

3. USB 3.0 Nabíjecí Kabel: rychlost přenosu dat je až 5 gbps, která umožňuje připojit k programu pro Oculus Odkaz bez zpoždění.Prosím, ujistěte se, že jej zapojte do USB 3.0 slotu na základní desce nebo GPU, aby se zajistil optimální výkon.

4. Profesionální Materiály: kabel pro Oculus Quest odkaz je standardní USB 3.0 kabel.Kabel je složen z mnoha vysoce-frekvence vyhrazené měděné dráty a má 3 stínění vrstev, konkrétně polyesterová fólie, hliníkové fólie a pletené vrstvy pro zlepšení přenosu dat účinnosti.Přenosová rychlost dosahuje asi 5Gpbs.

5. Univerzální Kompatibilita: kabel pro Oculus Odkaz headset lze dokonale propojit se zařízeními pro Oculus Odkaz virtuální reality (VR), pro Oculus Rift-S hry, pro Oculus Quest a herní zařízení.To má Type-C port s většinou ostatních zařízení.

Specifikace:

Délka kabelu: cca 8 M/26ft

Barva: Černá

Kompatibilní zařízení: PC

USB port: USB Typu C

Rychlost přenosu dat: 5 gbps

Vhodné pro: pro Oculus Quest/pro Link

Balení Seznam:

Signál Připojovací Kabel*1

Poznámky:

Vzhledem k světelné efekty a úhly snímání, může tam být nějaký barevný rozdíl, prosím pochopit.

Vzhledem k ruční měření, tam je tolerance na rozměry výrobku.

  • Kompatibilní Značka: Cord for Oculus Quest
  • Číslo Modelu: Cord for Oculus Quest
  • Kompatibilní Model: Cord for Oculus Quest
  • Typ: Kabely
  • Původ: KN(Původu)
  • Svazek: Bundle1
  • Balíček: No
  • Značka: viugreum


SKU: w10811
Lukasmagnun
2021-06-07
5/5
Ехало оч долго, инфы около месяца небыло, изначально дали не верный трек, провод оч тонкий, так что лучше его ничем не переезжать, удлинитель у меня работает без доп питания через pci E хаб, работает как надо, вопросов, кроме как к почте, из за доставки?
Fishingstud9
2021-05-31
5/5
Fast delivery (10 days) works Perfectly...2.2 GB/s

Související produkty

Doručení zdarma

Po celém světě dopravu

Podpora 24/7

nahoře Služby

Moneyback

Návrat Výměny

Dárky

Bonusy